Deltakere

Deltakere til årets brukermøte på Hamar.

Aarmo Ib (Fredrikstad bibliotek)
Aarnes Stine Bye (Bærum bibliotek)
Andersen Anne-Mette (Tønsberg og Nøtterøy bibliotek)
Andersen Finn (Hamar bibliotek)
Arntzen-Merkesdal Hilbjørg (Slåtthaug skole)
Bairos Paulo (Sørum bibliotek)
Ballovarre Stine (Alta bibliotek)
Berg Anne-Mette (Sør-Odal bibliotek)
Bjørklund Beate (Søgne bibliotek)
Bjørkås Steffan (Finnmark fylkesbibliotek)
Blien Hanne (Gjøvik bibliotek)
Bondenhagen Carl-August (Skien bibliotek)
Borgen Berit (Hamar bibliotek)
Brynildsen Birger (Øvre Eiker bibliotek)
Bråten Bente (Ringeriket bibliotek)
Bø Bjørg Kristin Helland (Rennesøy Folkebibliotek)
Edvardsen Anne-Karin (Sør-Odal bibliotek)
Eggen Ragnhild (Bodø bibliotek)
Eikeland Marie Chetwynd (Sandefjord bibliotek)
Eriksen Bente Holmen (Halden fengselsbibliotek)
Flagstad Astrid (Borgen ungdomsskole)
Flo Kristin (Arendal bibliotek)
Foss Liv Randi (Ålesund bibliotek)
Gaare Eirik (Fylkesbiblioteket i Akershus)
Geving Ingunn (Porsgrunn bibliotek)
Gjessing Hilde Merete (Møre og Romsdal fylkesbibliotek)
Govenius Cathrine (Olsvik skolebibliotek)
Gran Elisabeth (Asker bibliotek)
Gravelsæter Kristin (Tysvær folkebibliotek)
Gulliksen Isabell (Asker bibliotek)
Gundersen Vegard (Lillehammer bibliotek)
Hansen Elin Westgård (Østfold kulturutvikling)
Hansen Leif (Porsgrunn bibliotek)
Haug Rigmor (Larvik bibliotek)
Hausken Randi (Bærum bibliotek)
Hegge Elin (Fredrikstad bibliotek)
Hellum Knut (Horten bibliotek)
Heyerdahl (Astrid Telemarksbiblioteket)
Hjertø Berit (Møre og Romsdal fylkesbibliotek)
Høiby Beate (Elverum bibliotek)
Høiland Reidun (Farsund bibliotek)
Jensen Marit (Skien bibliotek)
Jervell Tora (Elverum bibliotek)
Jonassen Tor Magnus (Moss bibliotek)
Karlsen Geirr (Drammen bibliotek)
Kristiansen Kirsti Sandberg (Hedmark fylkeskommune, kultur, bibliotek og kompetanse)
Kristmoen Bjørn Rune (Gjøvik bibliotek og litteraturhus)
Kvitnes Gunvor (Raa bibliotek)
Lauritsen Anne (Askøy folkebibliotek)
Liengen Alice (Elverum bibliotek)
Linkevitch Olga (Harstad bibliotek)
Lorentzen Hilde Melhuus (Vadsø bibliotek)
Lorentzen Heidi (Fylkesbiblioteket i Akershus)
Lundby Lisbeth H. (Elverum bibliotek)
Lønnum Cecilie (Oppland fylkesbibliotek)
Marthinsen Tone (Lier bibliotek)
Mesgrahl Kristine (Oppegård bibliotek)
Moen Hedvig (Halden bibliotek)
Mongstad Anders (Fjell folkeboksamling)
Narmo Inger Benningstad (Ringsaker bibliotek)
Nogva Bente (Skedsmo bibliotek)
Nordli Martin (Nedre Eiker bibliotek)
Nornes Gun Odny (Haugesund folkebibliotek)
Nyland Bjørn Tore (Trondheim folkebibliotek)
Ognøy Linda (Bokn bibliotek)
Olsen Ingrid (Framnes ungdomsskole)
Opaker Hilde Myrbråten (Nes bibliotek)
Ramsøy Asbjørn (Voss bibliotek)
Reierstad Sidsel (Jessheim bibliotek)
Rene Laila (Hordaland fylkesbibliotek)
Ringdal Charlotte (Tønsberg og Nøtterøy bibliotek)
Risjord Bjørn (Arendal bibliotek)
Rogndahl Bente (Hamar bibliotek, Hedmark fengsel)
Rosland Tone (Sør-Odal bibliotek)
Rushfeldt Lillian E. (Karmøy folkebibliotek)
Rønning Espen (Levanger bibliotek)
Sandersen Astrid K. (Råde bibliotek)
Skeie Merete (Slemmestad bibliotek)
Skjulhaug Anne Trine (Fredrikstad bibliotek)
Skretting Norunn (Hå folkebibliotek)
Skybakmoen Monica (Elverum bibliotek)
Steinnes Dag Einar (Fredrikstad bibliotek)
Strand Aina Bente Jonsdatter (Kongsvinger bibliotek)
Strand Anne Berit Bakke (Åmot kommune)
Sætre Hilde (Elverum bibliotek)
Sætre Kristin (Stord folkebibliotek)
Sørensen June (Karmøy folkebibliotek)
Taen Hilde (Framnes ungdomsskole)
Tveterås Marianne A (Bærum bibliotek, avd. Bekkestua)
Velle Lene Myrvold (Øvre Eiker bibliotek)
Weinholdt Cecilie (Fylkesbiblioteket i Akershus)
Wenstad Eva Øiseth (Våler folkebibliotek)
Westli Lillan (Sør-Odal bibliotek)
Wieslawa Radziej (Telemarksbiblioteket)
Østlyngen Ingrid (Lørenskog bibliotek)
Øvstedal Kirsten Moi (Flekkefjord bibliotek)

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *