Til AU's hovedside

Brukermøte 2010
Asker 4. - 5. mai

Deltakerliste
(114 deltakere)

Til Biblioteksystemer AS hjemmeside
Navn: Bibliotek: MED overnatt. UTEN overnatt. Dagpakke Ekstra overnatt.
Aarnes, Stine Bye Bærum bibliotek   X    
Agersborg, Randi Narvik bibliotek X     3. - 4. mai
Andersen, Anne Mette Tønsberg og Nøtterøy bibliotek X      
Andersen, Finn Hamar bibliotek X      
Andersen, Rolf Deichmanske bibliotek X     3. - 4. mai
Andersen, Vibecke Risør bibliotek Dobbeltrom m/Christensen      
Arntzen, Jonas Svartberg Deichmanske bibliotek   X    
Bader, Ingrid Kyvik Norsk Lyd- og Blindeskrift   X    
Bairos, Paulo Sørum bibliotek   X    
Bekk, Ann Kristin Øvre eiker bibliotek     04.mai  
Bergstrøm, Ingrid Nord-Aurdal folkebibliotek     04.mai  
Bjerkseth, Reidar Bibliotek-Systemer As X      
Bjørgvinsdottir, Bara Bergen kommune X     3. - 4. mai
Bjørvik,. Lill Bibliotek-Systemer As X     2. - 4. mai
Bodenhagen, Carl August Skien bibliotek X      
Bolstad, Sverre Helge Bergen off. bibliotek X     2. - 4. mai
Bunes, Anita Nord-Odal bibliotek X      
Byatt, Kristin Deichmanske bibliotek   X    
Bø, Bjørg Kristin Helland Rennesøy folkebibliotek X      
Børnes, Anne Deichmanske bibliotek     4. og 5. mai  
Christensen, Eva Risør bibliotek Dobbeltrom m/Andersen      
Dahl, Bente Drammensbiblioteket X      
Drageseth, Heidi S Møre og Romsdal fylkesbibliotek X     2. - 4. mai
Eggen, Ragnhild Bodø bibliotek X      
Flo, Kristin Arendal bibliotek X     3. - 4. mai
Foss, Liv Randi  Ålesund bibliotek X     3. - 4. mai
Fygle, Astrid Bodø bibliotek X      
Gaare, Eirik Akershus fylkeskommune X      
Gavelsæter. Kristin Tysvær folkebibliotek X      
Gihlengen, Hanne Østre Toten folkebibliotek X     3. - 4. mai
Gleden, Heidi Konsberg bibliotek X      
Govenius, Cathrine Olsvik skolebibliotek X     3. - 4. mai
Gran, Elisabeth Asker bibliotek   X    
Grøndalen, Kristin Kleppe Telemarksbiblioteket X      
Hafskjold, Eli Norsk Lyd- og Blindeskrift   X    
Hals, Pål Norsk Lyd- og Blindeskrift     05.mai  
Halvorsen, Margaretha Moss bibliotek X      
Hansen, Leif Porsgrunn bibliotek X      
Hasle, Torkel Bibliotek-Systemer As     4. mai m/middag  
Haug, Rigmor Larvik bibliotek X      
Haukaas, Anders Sandefjordskolene Dobbeltrom m/Opstad     2. - 4. mai
Hausken, Randi Bærum bibliotek   X    
Helgetveit, Mari Helga Telemarksbiblioteket X      
Hellum, Knut Horten bibliotek X      
Hjertø, Berit Møre og Romsdal fylkesbibliotek X     3. - 4. mai
Holm, Aasta Re bibliotek     05.mai  
Hompland, Torun Hvalstad skole     04.mai  
Høiland, Reidun Farsund bibliotek X     3. - 4. mai
Høimyr, Toril Deichmanske bibliotek   X    
Høvik, Tiu Skedsmo bibliotek X     3. - 4. mai
Jansen, Inger Ormestad skole     4.mai m/middag  
Jensen, Marit Skien bibliotek X      
Jensen, Odd Arne Bibliotek-Systemer As X      
Jonassen, tor Magnus Moss bibliotek X      
Josten, May Britt Hedmark fylkesbibliotek X      
Juven, Frank Eisvoll bibliotek X     3. - 4. mai
Kalvik, Ingunn Sauda folkebibliotek X     3. - 4. mai
Klevbrink, Gunilla Lillehammer biblotek X      
Kløften, Merete NRK biblioteket X      
Knappen, Håkon Buskerud fylkesbibliotek 4. og 5. mai  
Kogstad, Ola Bibliotek-Systemer As X      
Kristoffersen, Eli Verdal bibliotek X      
Kummeneje, Kari Norsk Lyd- og Blindeskrift     4. og 5. mai  
Lauritsen, Anne Askøy folkebibliotek X      
Liasjø, Mildrid Trondheim folkebibliotek X      
Lorentzen, Heidi Fylkesbiblioteket i Akershus X      
Lorentzen,Hilde Melhus Vadsø bibliotek X      
Lunde, Elfried Wallestad Suldal bibliotek X     3. - 4. mai
Løver, Anelinde Aase Deichmanske bibliotek   X    
Marthinsen, Tone Lier bibliotek X      
Moen, Solveig Steinkjer bibliotek X      
Monsen, Gunnar Bibliotek-Systemer As X      
Morkemo, Tore Bibliotek-Systemer As X      
Moss, Inger Bærum bibliotek   X    
Mulelid, Hanne Karmøy folkebibliotek X      
Narmo, Inger Benningstad Ringsaker folkebibliotek X      
Nilsen, Kjell Nordland fylkesbibl. Mo i Rana X      
Niva, Roger Bibliotek-Systemer As X      
Nyland, Bjørn Tore Trondheim folkebibliotek X      
Ognøy, Linda Bokn bibliotek X      
Olsbyeingen, Britt Alstadhaug folkebibliotek X      
Opaker, Hilde Myrbråten Nes bibliotek X      
Opstad, Kirsti Sandefjord bibliotek Dobbeltrom m/Haukaas      
Pedersen, Kristin Novang Moss bibliotek X      
Qviller, Geir Deichmanske bibliotek     4. og 5. mai  
Rasmussen, Bjørg Utsira folkebibliotek X      
Reierstad, Sidsel Jessheim bibliotek X      
Reisvaag, Karen Lyngdal bibliotek X     3. - 4. mai
Rekkavik, Asgeir Deichmanske bibliotek   X    
Ringstrøm. Vidar Bibliotek-Systemer As X     2.-3. mai
Risjord, Bjørn Arendal bibliotek X      
Rype, Ole Asker bibliotek   X    
Ryssdal, Rønnaug Finnmark fylkesbibliotek X      
Rønning, Espen Levanger bibliotek X      
Skeie, Merete Røyken bibliotek   X    
Skimmeland, Turid Haugesund bibliotek X      
Skretting, Norunn Hå folkebibliotek X     3. - 4. mai
Somby, Per Ivar Tromsø biblitoek X      
Stavran, Ingrid Porsgrunn bibliotek X      
Storstein, Øyvind Tønsberg og Nøtterøy bibliotek X      
Strand, Anne Berit Bakke Åmot folkebibliotek     04.mai  
Sætre, Kristin Stord folkebibliotek X      
Sørlie, Ola Deichmanske bibliotek   X    
Velle, Lene Myrvold Øvre Eiker bibliotek     04.mai  
Viken, Sigrid Hammerfest bibliotek X     2. - 4. mai
Weinholdt, Cecilie Fylkesbiblioteket i Akershus X      
Wenstad, Eva Ø. Våler folkebibliotek X      
Westermann, Birgit Bergen Off. bibliotek X      
Westli, Lillan Sør-Odal bibliotek X      
Westrum, Anne-Lena Deichmanske bibliotek X      
Ødemark, Pål Nedre eiker bibliotek     05.mai  
Østad, Anette Sandefjord bibliotek X      
Østlyngen, Ingrid Lørenskog bibliotek   X    
Øverseth, Renate Remme Nord-Aurdal folkebibliotek     4. og 5. mai  

 



 |Brukermøter |  Arbeidsutvalget |  Fagutvalg |  Valgkomite |  Retningslinjer |

Sist oppdatert 28.04.2010 av arbutvalg@bibsyst.no