Bibliotek-Systemer A.s. - det komplette EDB system
Bibliofils arbeidsutvalg

Deltagere på Bibliofil-brukermøte i   Trondheim 2003

Lista er ordnet alfabetisk etter etternavn
Finn Andersen, Hamar bibliotek
Elisabeth Arendt, Halden bibliotek
Anita Berulfsen, Finnmark fylkesbibliotek
Kari Brandtzæg, Hedmark fylkesbibliotek
Heidi Bringsli, Asker bibliotek
Anita Bunes, Nord-Odal bibliotek
Eva Christensen, Risør bibliotek
Hanne Danielsen, Asker bibliotek
Ragnhild Eggen, Bodø bibliotek
Ola Eiksund, Arendal bibliotek
Finn Sindre Eliassen, Ålesund bibliotek
Katarina Einarsen Enne, Kongsberg bibliotek
Bente Fosse, Askøy folkebibliotek
Ingunn Evensen, Trondheim folkebibliotek
Ellen Fredriksen, Norsk Lyd- og blindeskriftsbibliotek
Astrid Fygle, Bodø bibliotek
Heidi Gleden, Kongsberg bibliotek
Aud Grimstveit, Tysvær bibliotek
Leif Arve Grønnevik, Sandefjord bibliotek
Ove Gaathaug, Skien bibliotek
Margaretha Halvorsen, Moss bibliotek
Rigmor Haug, Vestfold fylkesbibliotek
Guri Sivertsen Haugan, Levanger bibliotek
Randi Hausken, Bærum bibliotek (AU)
Knut Hellum, Horten bibliotek
Hugo Høymo, Drammen bibliotek
Ingunn Kalvik, Sauda folkebibliotek
Nina Karlsen, Bergen off. bibliotek
Geirr Karlsen, Øvre Eiker bibliotek
Ragnhild Kjøllmoen, Karmøy bibliotek
Gunilla Klevbrink, Lillehammer bibliotek
Torill Kopperud, Farsund bibliotek
Per Trygve Karstensen, Rana bibliotek
Gunvor Kvitnes, Rana bibliotek
Ingrid Kyvik, Norsk Lyd- og blindeskriftsbibliotek
Bjørg Lein, Verdal bibliotek
Elfrid Lunde, Suldal folkebibliotek
Tone Marthinsen, Lier bibliotek
Anja Angelskår Mjelde, Sogn og Fjordane fylkesbibliotek
Solveig Moen, Steinkjer bibliotek
Inger Moss, Bærum bibliotek
Vera Møyland, Harstad bibliotek
Inger B. Narmo, Ringsaker bibliotek
Henrik Kiiehn Nielsen, Bergen off. bibliotek
Kjell Nilsen, Nordland fylkesbibliotek
Bjørn Tore Nyland, Trondheim folkebibliotek (AU)
Irene Nørberg, Larvik bibliotek

Torgeir Bie Olsen, NRK – biblioteket
Tanmayo Olsen, Troms fylkesbibliotek
Hilde Myrbråten Opaker, Nes bibliotek
Kirsti Opstad, Sandefjord bibliotek
Kristin Novang Pedersen, Moss bibliotek
Frode Pettersen, Sør-Trøndelag fylkesbibliotek
Greta Ravndal, Hå bibliotek
Karen Reisvaag, Lyngdal biblitotek
Trond Remme, Voss bibliotek
Merete Skeie, Røyken bibliotek
Turid Skimmeland, Haugesund bibliotek
Ingrid Stavran, Porsgrunn bibliotek
Øyvind Storstein, Tønsberg og Nøtterøy bibliotek
Ola Sørlie, Deichmanske bibliotek
Astrid Aase Thorstensen, Porsgrunn bibliotek
Arnhild Tveikra, Trondheim folkebibliotek
Liv Vennevik, Trondheim folkebibliotek
Gerd Vik, Sogndal bibliotek
Lillan Westlie, Sør-Odal bibliotek
Bjørnar Withbro, Stord folkebibliotek
Marianne Wærnes, Sør-Trøndelag fylkesbibliotek
Ellen Aabakken, Deichmanske bibliotek

Deltakere en av dagene:

Onsdag 4.juni:
Liv Edel Berge, Trondheim folkebibliotek
Bodil Kleven, Trondheim folkebibliotek
Unni Ustad, Trondheim folkebibliotek

Torsdag 5.juni:
Johanna Haug, Trondheim folkebibliotek



Representanter fra Bibliotek-Systemer A/S:
Reidar Bjerkseth
Lill Bjørvik
Torkel Hasle
Odd Arne Jensen
Ola Thori Kogstad
Gunnar Monsen
Tore Morkemo
Roger Niva
Vidar Ringstrøm

Tilbake


Meldinger | Mandat | Medlemmer| Brukermøter | Referater / Protokoller | Fagutvalg | Valgkomite
Sist oppdatert 02.06.03 av arbutvalg@bibsyst.no