Til AU's hovedside

Brukermøte 2005
Skien 26-27. mai

Deltakerliste

Til Biblioteksystemer AS hjemmeside
Overnatting enkeltrom/dobbeltrom (bare dobbeltrom er anmerket). Dagpakker er for dem som ikke overnatter

Andersen Vibecke (Dobbeltrom) - Risør bibliotek
Andersen Finn - Hamar bibliotek

Bekk Ann Kristin - Øvre Eiker bibliotek
Bergan-Mortensen, Inger (bare 26.mai) - Drammen bibl, ped.
Berntsen, Trine - Deichmanske bibliotek
Birgisdottir Birgitte (fra 25.5) - Åsnes folkebibliotek
Bjerkseth Reidar - Bibliotek-Systemer AS
Bjørvik Lill - Bibliotek-Systemer AS
Brandtzæg Kari - Hedmark fylkesbibliotek
Bringsli Heidi - Asker bibliotek
Bunes Anita - Nord-Odal bibliotek

Christensen Eva (Dobbeltrom) - Risør bibliotek
Cook Tone C - Svelvik folkebibliotek

Dahl Tine - NRK biblioteket
Dahl Britt - (Dagpakker) Skien bibliotek
Drageseth Heidi (Fra 25.05) - Møre og Romsdal fylkesbibliotek

Eggen Ranghild - Bodø folkebibliotek
Eidhammer Ellen Stople - Eidhammer kommune
Einang Brit Karen - Ullensaker bibliotek
Eliassen Finn Sindre - Ålesund bibliotek
Espeland Per - Rjukan bibliotek
Evensen Ingunn - Trondheim folkebibl.

Flåta Gunn Jorunn (Dagpakker) - Notodden bibliotek
Fosse Bente (Fra 25.05) - Askøy bibliotek
Fredriksen Torunn (Dagpakker) - Larvik bibliotek

Gleden Heidi Kongsberg folkebibl.
Gomo Ingebjørg (Dobbeltrom) - Vuku Oppvekstsenter
Grimstveit Aud - Tysvær
Grønnevik Leif Arve - Sandefjord bibliotek
Gaare Eirik Fylkesbiblioteket i Akershus
Gaathaug Ove (Dagpakker) - Skien bibliotek

Halvorsen Margaretha - Moss folkebibliotek
Hansen Signe (Dagpakker) - Telemarksbiblioteket
Hansen Leif (Dagpakker) - Porsgrunn biblitoek
Hasle Torkel - Bibliotek-Systemer AS
Haug Rigmor - Vestfold fylkesbibliotek
Haukaas Anders (dobbeltrom) - Sandefjordsskolene
Hausken Randi - Bærum bibliotek
Heggebø, Any Tordis - Ølen
Helgetveit Mari Helga (Dagpakker) - Telemarksbiblioteket
Hellum Knut - Horten folkebibliotek
Hofseth Ivar (Fra 25.05) - Finmark fylkesbibl. Vadsø
Høiland Reidun - Farsund bibliotek
Høvik Tiiu - Skedsmo folkebibliotek
Høymo Hugo- Drammen folkebibl.

Jensen Marit (Dagpakker) - AU
Jensen Odd Arne - Bibliotek-Systemer AS
Jones Solveig - Norsk Lyd- og Blindeskriftsbibliotek

Kalvik Ingunn (Fra 25.05) - Sauda folkebibliotek
Karlsen Geirr - Kongsberg bibliotek
Klevbrink Gunilla (Fra 25.05) - Lillehammer bibl.
Klungtveit Ruth-Audny (Fra 25.05) - Sauda Ungdomsskole
Kogstad Ola Thori - Bibliotek-Systemer AS
Kopperud Toril - Farsund bibliotek
Kornbakk Marit Flatla - Sørum folkebibliotek
Kortner Hanne (Dagpakker) - Venstøp Skole, Skien
Kvitnes Gunvor (Fra 25.05) - Rana folkebibliotek
Kyrkjebø Arne - Norsk Lyd- og blindeskriftsbibliotek
Kyvik Ingrid - Norsk Lyd- og Blindeskriftsbibliotek

Lein Bjørg (Dobbeltrom) - Verdal bibliotek
Lille Målfrid (Dagpakker) - Telemarksbiblioteket
Ljødal Hilde - Asker bibliotek
Lorentzen Hilde M - Vadsø bibliotek
Lunde Elfried Wallestad (Fra 25.05) - Suldal folkebibliotek

Magnus Astrid - Fet bibliotek
Magnusson Agust (Fra 25.05) - Kvinnherad folkebibl.
Marthinsen Tone - Lier folkebibliotek
Moen Solveig - Steinkjer folkebibl.
Monsen Gunnar - Bibliotek-Systemer AS
Morkemo Tore - Bibliotek-Systemer AS
Moss Inger - Bærum bibliotek
Møyland Vera - Harstad

Narmo Inger B - Ringsaker folkebibl.
Nielsen Henrik K - Bergen off. bibliotek
Nipen Lisbeth (Fra 25.05) - Åmot folkebibliotek
Niva Roger - Bibliotek-Systemer AS
Nyland Bjørn Tore - Trondheim folkebibliotek

Oldeman-Isaksen Toril - Nedre Eiker bibliotek
Olsen Karl Arne- Lørenskog folkebibl.
Opaker Hilde - Nes bibliotek
Opstad Kirsti (Dobbeltrom) (Fra 25.05) - AU

Pedersen Kristin Novang - Moss bibliotek
Pedersen Tom Are - Bibliotek-Systemer AS
Pettersen Frode - Sør-Trøndelag fylkesbibl.

Ravndal Greta - Hå folkebibliotek
Reierstad Sidsel - Ullensaker bibliotek
Reisvaag Karen (Fra 25.05) - Lyngdal folkebibliotek
Remme Trond (Dagpakker) - Voss bibliotek
Ringstrøm Vidar - Bibliotek-Systemer AS
Rudshagen Marit (Fra 25.05) - Åsnes folkebibliotek
Røgler Jannicke - Husbanken

Skaar, Trine - Deichmanske bibliotek
Skalstad Tommy (Fra 25.05) - Møre og Romsdal fylkesbibliotek
Skeie Merete - Røyken folkebibl.
Skimmeland Turid - Haugesund folkebibl.
Skjesol Bjørnar- Nord-Trøndelag fy.bib
Skybakmoen Monica (Fra 25.05) - Åsnes folkebibliotek
Stavran, Ingrid (Dagpakker) - Porsgrunn bibliotek
Storstein Øyvind - Tønsberg/Nøtterøy bibliotek
Sveen Hanne - Tønsberg og Nøtterøy bibliotek
Sørlie Ola - Deichmanske bibliotek
Søyland Eli - Arendal bibliotek

Thorstensen Astrid Aa (Dagpakker) - Porsgrunn bibliotek
Tråserud Bjørg (Dagpakker) - Notodden bibliotek
Tveikra Arnhild - Trondheim folkebibliotek

Undhjem Cathrine - Fylkesbibl. i Akershus
Vansvik Kristin - Hammerfest bibl.
Westli Lillan - Sør-Odal bibliotek

Østlyngen Ingrid - Lørenskog folkebibl.
Aabakken Ellen (Fra 25.05) - AU
Aarnes Stine Bye - Bærum bibliotek
Aasberg Karl Erik - Askøy bibliotek


 |Brukermøter |  Arbeidsutvalget |  Fagutvalg |  Valgkomite |  Retningslinjer |

Sist oppdatert 24.05.05 av arbutvalg@bibsyst.no