Fagutvalg for katalog og innkjøp

E-post til alle medlemmer: katalog@bibliofil.no

Edith I. Vevang, leder
edith@bergen.folkebibl.no
Bergen offentlige bibliotek
Strømgaten 6
5015 Bergen
Tlf: 55 56 85 00

Anine Brathagen Edvardsen
anine@larbib.no
Larvik bibliotek
Nansetgata 29
3256 Larvik
tlf.: 33 17 10 50
fax: 33 18 79 05

Kristin Novang Pedersen
kristin.novang.pedersen@moss.kommune.no

Moss bibliotek
Fossen 22
1530 Moss
Tfl.: 69 24 83 47
Faks: 69 24 32 51

Hilde M. Lorentzen
hilde.lorentzen@vadso.kommune.no

Vadsø bibliotek
Postboks 615
9811 Vadsø
Tlf: 78 95 19 00, 93 21 18 01
Faks: 78 95 19 1

Kristin Byatt
Kristin.Byatt@nb.no
Det flerspråklige bibliotek
Tlf.: 970 46 206

Astrid Landrud
Astrid.A.Frisvoll.Landrud@kristiansand.kommune.no
Kristiansand folkebibliotek
Tlf.: 38 12 49 13

Marianne Tveterås (i permisjon)
maritv@barum.folkebibl.no
Bærum bibliotek
Postboks 700
1304 Sandvika
Tlf: 67 50 96 27

Fra Bibliotek-Systemer As

Åshild Haga

Brukermøte 2005 bestemte at Katalog- og søkegruppa skulle omorganiseres. Katalog- og innkjøp ble slått sammen til eget utvalg, mens resten av katalog- og søkegruppa ble endret til Utvalget for Søk

Halvårsrapporter
Møtereferater

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *